![5482442a-9f2e-4d8a-911e-e717735b86b6](https://daysofart.gr/wp-content/uploads/2024/03/5482442a-9f2e-4d8a-911e-e717735b86b6.jpg)
Αντλώντας από ποικίλες εμπειρίες και υπόβαθρα, όπως από το σε εξέλιξη πρόγραμμα της Σχολής των Κοινών, καθώς και από πανεπιστήμια εκτός ΕΕ (Γκάνα, Χιλή, και Εκουαδόρ) ο Νίκος Αναστασόπουλος μαζί με τους συνομιλητές του περιπλανιέται σε προσεγγίσεις στην εκπαίδευση της αρχιτεκτονικής, και τη φύση της εκπαίδευσης εν γένει.
Ο Νίκος Αναστασόπουλος, είναι Αναπληρωτής Καθηγητής στη Σχολή Αρχιτεκτόνων του ΕΜΠ.
Με τη συμμετοχή φοιτητών Erasmus της Σχολής Αρχιτεκτόνων του ΕΜΠ.
Η παρουσίαση θα γίνει στα αγγλικά.
Παρασκευή 08.03.2024 18.00-20.00
Leave A Comment